Kedy oceníte požičanie dodávky?

Niekedy sa ocitnete v situácií kedy vám jednoducho nestačí osobné auto alebo obyčajný taxík. Práve vtedy si môžete požičať dodávku od Prenajmisi-auto. Možnosť prenájmu dodávky oceníte najmä v nasledovných situáciách:

Sťahovanie

Sťahujete  sa do nového príbytku? Meníte sídlo firmy? Požičajte si na sťahovanie dodávku. Od Prenajmisi-auto môžete mať prenajatú dodávku už od 35€ na 4 hodiny, prípadne za 49€ na celých 24 hodín. Dodávky majú ložnú kapacitu až 5,2m³. Presťahovať takto zvládnete aj veľké kusy nábytku a nemusíte sa stresovať, že vám niečo zničí sťahovacia služba.

Nákup nového nábytku

Zariaďujete si byt, dom alebo firmu? Potrebujete nový nábytok priviezť domov? Využite požičanie dodávky. Aj keď väčšina obchodov vie zabezpečiť dovoz nábytku, väčšinou vám ho privezú až niekoľko dní po nákupe. Kvôli kuriérovi si potom často musíte brať celý deň dovolenky navyše. Ak si požičiate dodávku, máte všetko vo svojich rukách a môžete si nový nábytok priniesť domov v čase, ktorý vám vyhovuje. Svoj nákup tak môžete mať doma aj ihneď.

Odvoz starých spotrebičov a nábytku

Robili ste doma veľké upratovanie a potrebujete odniesť staré veci na skládku? Pokazil sa vám veľký spotrebič a chcete sa ho zbaviť? Alebo ste si nakúpili nové zariadenie a staré musíte odniesť preč? Aj na toto môžete využiť požičanie dodávky.  Dodávku si môžete požičať na čas aký potrebujete a tak si stihnete pokojne odniesť všetok starý nábytok na skládky a ešte aj priviezť nový nákup domov.

Rozvoz tovaru

Máte firmu a chcete nárazovo rozviezť viac tovaru? Nie každá firma vlastní svoje dodávky, avšak môže sa stať, že raz za čas by sa im zišli. To je ideálny moment na prenájom dodávky. Firme môžete ušetriť veľa peňazí, ktoré by ste investovali do kúpy svojej dodávky, ktorá bude väčšinu času len stáť v garáži. Taktiež ušetríte čas kolegov, ktorí by oveľa dlhšie rozvážali náklad menšími autami. Za malý príplatok dodávku dostanete aj na vami určené miesto a nemusíte tak ani strácať čas jej vyzdvihnutím.

Eventy alebo svadby

Plánujete väčšiu akciu a potrebujete na ňu prepraviť väčšie množstvo rekvizít, balíčkov, výzdobu, občerstvenie alebo čokoľvek iné? Aj na toto môžete využiť požičané dodávky. V ponuke sú aj taxi dodávky, ktoré  prídu na vami určené miesto rovno aj so šoférom a odvezú náklad tam, kam si poviete. Ak teda nechcete alebo nemôžete šoférovať, prepravu môžete vybaviť aj takýmto jednoduchým spôsobom.  Okrem iného tak ušetríte množstvo času a nemusíte niekoľko krát jazdiť tam a späť s menším autami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *